Systemy całościowe

  • www.sh4u.pl

Dzięki zaawansowanym, a jednocześnie prostym w użyciu technologiom uzupełnienie ubytków włosów na głowie można wykonać w domu bez użycia skalpela. Obecnie tradycyjne metody ukrywania łysiny czy słabych włosów zamienia się na nowoczesne systemy z włosów naturalnych, by poczuć się swobodniej – jest nim ekskluzywny Secret Hair System, który zapewnia niezwykle naturalny efekt. Takie włosy czesze się w każdą stronę, upina, stylizuje. Dzięki specjalnym, przewiewnym elementom doskonale imitującym skórę mamy pewność, że nasz przedziałek czy linia czoła wyglądają autentycznie. Szeroki zasób możliwości pozwala nam stworzyć wymarzony, komfortowy system całościowy dopasowany do Ciebie, dzięki któremu szybko zapomina się o problemie.

 

NATURALNE ROZWIĄZANIE NA CO DZIEŃ I SPECJALNE OKAZJE

Podstawową zaletą jest fakt, iż włosy możemy nosić stale – 24 godz. na dobę, dzięki możliwości prostego, szybkiego montażu w domu. Uzupełnienie można codziennie myć i pielęgnować za pomocą swojego ulubionego szamponu i odżywki -również bez ściągania go codziennie z głowy. Zatem możemy czuć się swobodnie w każdej sytuacji, bez obawy,że włos spadnie nam z głowy. Możemy swobodnie podróżować i uprawiać wszelką aktywność fizyczną, włącznie ze sportami wyczynowymi, pływaniem czy uczęszczaniem do sauny, możemy też w nim spać.

W przypadku, kiedy wybieramy pełną fryzurę zaprojektowaną na specjalnej, oddychającej bazie imitującej skórę, możemy pozwolić sobie na dowolną fryzurę, całkowicie zmienić swój wygląd i styl oraz czuć się swobodnie, ponieważ po kilku próbach montaż nie będzie przysparzał nam problemów, zapewniając komfort w każdych warunkach.

 

DLA KOGO SECRET HAIR SYSTEM?

Systemy uzupełnień poleca się nie tylko osobom, które z różnych przyczyn utraciły włosy, ale także tym, które chciałaby je zregenerować, przygotowują się na specjalną okazję, zamierzają wyglądać olśniewająco np. na ceremonii ślubnej, sesji, a także osobom, które chcą na stałe poprawić swój wygląd i samopoczucie, marzą o pięknych, gęstych włosach na co dzień. Uzupełnienia systemowe od dawna stały się niezwykle popularne wśród gwiazd i osób z branż, w których dbanie o wizerunek jest nieodłącznym elementem pracy. Teraz ta możliwość staje się dostępna dla każdego.

 

METODY MONTAŻU UZUPEŁNIEŃ

Najpopularniejsza metoda polega na przytwierdzeniu brzegów uzupełnienia specjalnymi taśmami lub klejem do skóry głowy – bezpieczna dla skóry forma, która zapewnia najwyższy komfort użytkowania w każdej sytuacji, bez obawy, że włos spadnie nam z głowy.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcemy lub nie potrzebujemy stosować taśm klejących, system możemy doczepiać specjalnymi spinkami do reszty włosów na głowie – jest to jedna z form często wybierana przy uzupełnieniach częściowych, obejmujących zwykle szczyt głowy.

Alternatywą dla klejenia jest także wykonanie bazy ze specjalną obwolutą silikonową na obwodzie głowy, która po przyłożeniu do skóry głowy delikatnie jakby „zasysa się” do niej, zapobiegając przemieszczeniu się uzupełnienia. Taka baza bardzo dobrze trzyma się głowy bez potrzeby dodatkowego mocowania, nie zapewnia jednak gwarancji w sytuacjach ekstremalnych, tj. nurkowanie, korzystanie z sauny, czy uprawianie sportów wyczynowych. Pozostawia nam jednak możliwość zastosowania taśm klejących w przypadku zaistnienia takiej potrzeby. Zatem wersja z obwolutą jest bardzo uniwersalna, jednak ze względu na silikonowe brzegi uzupełnienia, linia łączenia ze skórą może stać się bardziej od siateczki zauważalna spod włosów. Pomiary głowy muszą zostać zebrane niezwykle dokładnie, by sztywniejszy system wyglądał naturalnie, nie stawiał się, nie fałdował i nie sprawiał wrażenia sterczącej kopuły.

Istnieje też możliwość zastosowania stylu mieszanego – np. z przodu lub w miejscach, gdzie zależy nam na perfekcyjnym zatuszowaniu łączenia skóry z bazą, system będzie miał delikatne wykończenie z siateczki mocowane do skóry na transparentne taśmy do peruk, natomiast z tyłu nie będzie konieczności klejenia. Dwa najczęstsze sposoby na tył bez potrzeby klejenia to: po stronie wewnętrznej systemu znajdzie się specjalny regulowany pasek, który ściągnie tył na do obwodzie głowy i zapobiegnie przemieszczaniu się uzupełnienia w tylnej części – tzw. „Tył ze stretch’em”. Innym rozwiązaniem jest wstawka silikonowa na obwodzie jedynie w tylnej części.  Na podstawie Państwa indywidualnego projektu możemy także stworzyć inne bazy.

W żadnym wypadku nie należy obawiać się pierwszego montażu- jesteśmy w stanie samodzielnie założyć uzupełnienie tak, by wyglądało ono naturalnie – wystarczy lustro i kilka minut w spokoju. Po kilku próbach nabiera się wprawy, a w nowej fryzurze wygląda się atrakcyjnie i wyjątkowo. Dokładne instrukcje są dostępne na stronie – postępowanie zgodnie z nimi pozwala nauczyć się montażu i pielęgnacji i w prosty sposób cieszyć się włosami, które nie będą sprawiać nam problemów.

 

WYKONANIE ORAZ WYTRZYMAŁOŚĆ

Uzupełnienia tkane są ręcznie na wyspecjalizowanych materiałach, przystosowanych do kontaktu ze skórą głowy oraz włosami, które po przyłożeniu stają się niemal niewidoczne. Specjalnością firmy są uzupełnienia wykonywane na bazie OPTIMUM, z której włosy wyglądają, jakby wyrastały ze skóry.

Żywotność systemu w dużej mierze zależy od sposobu jego użytkowania, jest sprawą bardzo indywidualną. Potem zaleca się oddanie uzupełnienia do rewitalizacji, która polega na wykonaniu zabiegów rekonstrukcji i odżywienia włosa oraz uzupełnienia ubytków. Po renowacji oddajemy system wyglądający jak nowy – odnowa systemu jest tańsza niż wykonanie nowego zamówienia, a my jesteśmy zadowoleni, że znów mogliśmy Ci pomóc.

 

WYBÓR BAZY

Nowoczesne bazy są bardzo przewiewne i mają zdolności przepuszczania dużych cząsteczek. Swobodnie przepuszczają wodę, powietrze gwarantując prostą pielęgnację i naturalny wygląd. Nowoczesne techniki tworzenia baz zapewniają nam efekt, dzięki któremu włosy wyglądają jakby wyrastały ze skóry.

Istnieje kilka podstawowych baz, na której tkane są włosy uzupełnień. Do nich możemy dobierać elementy innych materiałów w wybranych miejscach, kreując własną formę, która najlepiej do nas pasuje.

SIATECZKA

Rodzaje siateczek są różne u poszczególnych dystrybutorów. Jesteśmy niezwykle dumni z posiadania w ofercie wersji, która niezwykle naturalnie wygląda, pozwalając tym samym na pełen komfort oraz swobodę noszenia. Jest to opcja OPTIMUM SKIN .

OPTIMUM SKIN I

Ta siateczka jest naprawdę cieniutka, a jednocześnie mocna, nie niszczy się i przy przyłożeniu do skóry staje się niemal niewidoczna, a przede wszystkim nie posiada żadnych dodatkowych materiałów i łączeń, które po odchyleniu włosów stają się widoczne i niwelują naturalny efekt. BAZA OPTIMUM DOSKONALE IMITUJE SKÓRĘ I JEDNOCZEŚNIE UKRYWA WIĄZANIA WŁOSÓW DO BAZY (NIEWIDOCZNE SUPEŁKI).

OPTIMUM SKIN II

Baza z siatki z elementem ukrywającym supełki na całości bazy – uzupełnienie dużo droższe – ze względu na dość pracochłonne i kosztowne jego wykonanie – dla osób, które chciałyby mieć uzupełnienie, które po odgarnięciu włosów w każdej części bazy byłoby bez supełków.

Porada: Obie te wersje zaliczane są do najbardziej naturalnych i mogą być noszone przez osoby z włosami jak i bez. Baza OPTIMUM SKIN I stanowi doskonałe rozwiązanie dla naturalnego wyglądu naszych włosów. Baza OPTIMUM SKIN II jest rozwinięciem wersji ekskluzywnej umożliwiając nam czesanie przedziałka w każdym miejscu na głowie bez obawy o widoczność supełków, jest zatem mniej plastyczna i nieco grubsza, jednakże nadal przewiewna, przepuszcza wodę i powietrze.

OPTIMUM SKIN I NA SIATCE STRETCH’OWEJ

Stretch ma większe właściwości naciągania, baza może być zatem godna polecenia dla osób, które mają dość sporo swoich włosów pod spodem lub chciałyby zakładać i ściągać szybko perukę bez potrzeby klejenia jej do skóry głowy.

OPTIMUM SKIN I , W TYLNEJ CZĘŚCI PASEK STRETCH REGULUJĄCY OBWÓD

Polecana dla osób, które chcą mieć bazę, którą nie kleimy z tyłu- stretch i regulowany pasek gwarantują dobre przyleganie uzupełnienia, a przód wykończony jest siateczką, a więc on jedynie wymaga klejenia. Opcja z ukrytymi supełkami lub bez.

OPTIMUM SKIN I Z OBWOLUTĄ SILIKONOWĄ NA OBRZEŻACH

Idealna dla osób, które z doświadczenia przyzwyczajone są do peruk z brzegami silikonowymi lub dla tych, które cenią sobie szybkie i łatwe odklejanie taśm od brzegów uzupełnienia. Baza tego typu nie ma konieczności klejenia jej do skóry. Możliwość z ukrytymi supełkami lub bez.

MONOFILAMENT

Siatka mono jest trwalsza, nieco grubsza i gęściejsza, a więc mniej przewiewna, niż siateczka OPTIMUM SKIN I.

MIKROSKÓRA

Jest materiałem silikonowym, który nie przepuszcza powietrza, i który może być noszony tylko przez osoby nie mające w ogóle włosów. Mikroskórę można zastosować np. jako element stanowiący brzeg całkowitego systemu uzupełnienia, mający za zadanie lepsze przytwierdzenie, w przypadku, kiedy nie chcemy kleić systemu do skóry ( tzw. system z obwolutą silikonową na brzegach).

 

Zestawianie ze sobą poszczególnych elementów różnych baz umożliwia stworzenie indywidualnego projektu uzupełnienia, który jest ściśle dopasowany do wymagań i preferencji. Osoby, które posiadają swoje poprzednie uzupełnienia i chcą, aby wykonać uzupełnienie w oparciu o daną bazę, proszone są o kontakt i przesłanie bazy lub jej zdjęcia na nasz adres.

 

 

CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE LUB MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Skonsultuj się z nami w Zakładce Kontakt – bądź pewny miłej i sprawnej obsługi , chętnie też udzielimy Ci fachowej porady!

Wypełnij dokładnie ten FORMULARZ, aby otrzymać pełną, darmową wycenę swojego wymarzonego systemu.

 

Secret Hair 4U