FORMULARZ – SECRET HAIR SYSTEM CAŁOŚCIOWY/ PERUKA

 • peruki systemy online Secret Hair 4U

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę lub teraz złożyć zamówienie na Secret Hair System uzupełnienie całościowe, wypełnij poniższe zgłoszenie, dołącz pomocne zdjęcia i poczekaj na mail zwrotny z odpowiedzią. Możesz też przejrzeć przykłady zrealizowanych już przez nas zamówień klikając tutaj i podać numery zdjęć, które przedstawiają podobny rezultat, jaki chcesz uzyskać.

Wypełnienie formularza ma charakter informacyjny i NIE jest w żaden sposób zobowiązujące dla klienta, dopiero zatwierdzenie umowy i uregulowanie kwoty pierwszej raty wiąże się z rozpoczęciem prac nad zamówieniem przez naszą firmę.

Dane osobowe zgłaszającego będą przechowywane i przetwarzane przez firmę Secret Hair 4U jedynie w celu kontaktu z klientem i ewentualnej realizacji zamówienia i nie będą udostępniane osobom trzecim, innym podmiotom bez zgody ich właściciela.

Zapraszamy, to proste!

Instrukcja:

  Secret Hair System całościowy/peruka

  1) Prosimy o dokładne wypełnienie formularza.
  2) W razie niejasności prosimy o nanoszenie swoich pytań przy każdym punkcie;
  3) W załącznikach na dole formularza możecie Państwo dołączyć zdjęcia np. wybranego uzupełnienia, fryzury z naszej galerii lub zewnętrznego źródła; można również dołączyć jakiekolwiek zdjęcie włosów (np. prywatne zdjęcie, zdjęcie znanej osoby). Zdjęcia w dużym stopniu pomogą np. w zaprojektowaniu dla Państwa właściwej gęstości;
  4) samodzielne zebranie pomiarów głowy może Państwa początkowo niepokoić, ale jeśli wykonują je Państwo wg naszej instrukcji obrazkowej to z pewnością będą to pomiary wykonane w sposób właściwy.

  1. DANE KLIENTA:
  Prosimy o podanie adresu, nr telefonu oraz adresu mailowego wyłącznie w celach koniecznych do realizacji zamówienia

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Adres (wymagane)

  Prosimy o opis swojego problemu z włosami, ich aktualnego stanu, ilości i długości ( na końcu formularza można dołączyć zdjęcia swoich włosów):

  2. DŁUGOŚĆ WŁOSÓW W CENTYMETRACH:
  Prosimy o podanie długości mierzonej w cm - od czubka głowy do boku/ ramienia ( tył będzie zawsze nieco dłuższy od tej długości)

  3. KOLOR:
  Ustalamy na postawie przesłanego przez Państwa kosmyka włosów lub dołączonego do formularza bardzo wyraźnego zdjęcia danego koloru. Przesłanie kosmyka jest dokładniejszym sposobem dobrania właściwego odcienia włosów w systemie. Prosimy o podanie wybranego sposobu:

  4. GĘSTOŚĆ:
  Gęstość jest bardzo ważnym parametrem. Każdy z klientów ma indywidualne wymagania co do tej kwestii. Doskonałym sposobem na dobranie odpowiedniej gęstości jest przesłanie nam zdjęcia fryzury, jaką chcielibyście Państwo uzyskać. Jeśli znacie Państwo gramaturę uzupełnienia o właściwej dla Państwa gęstości, prosimy o jej podanie.
  GRAMATURA/UWAGI DODATKOWE DO GĘSTOŚCI:

  5. RODZAJ WŁOSA:
  Oferujemy Państwu włosy z pierwszego sortu, najwyższej jakości, co zapewnia długotrwałość użytkowania uzupełnień i łatwą, nieskomplikowaną pielęgnację, prosimy o wybór rodzaju włosów spośród trzech typów:
  1) słowiańskie ( włos najdelikatniejszy w dotyku, bardzo podatny i ładnie się prezentujący, może mieć tendencje do falowania ponieważ jest cieńszy);
  2) europejskie ( nieco grubsze od słowiańskich, ale wciąż delikatne w dotyku, ładnie się prezentujące, proste);
  3) azjatyckie (grubsze od włosa słowiańskiego i europejskiego, niższa cena).

  PROSZĘ PODAĆ GATUNEK WŁOSA:

  6. STYL TKANIA WŁOSÓW (dowolna stylizacja/ określony bieg włosa)
  1) dowolna stylizacja włosa: ten nowoczesny sposób tkania pozwala na czesanie i stylizację włosa w każdym kierunku (proponujemy Państwu pozostać przy tym stylu, wszystkie inne tkania są przestarzałe, nie zapewniają dowolności układania włosów)
  2) określony kierunek tkania

  PROSZĘ PODAĆ STYL TKANIA WŁOSÓW:
  dowolna stylizacja włosaokreślony kierunek tkania

  7. STRUKTURA WŁOSA (proste, kręcone, falowane)
  1)PROSTE
  2)KRĘCONE/FALOWANE (osoby nie mające jeszcze doświadczenia powinny mieć na uwadze , że włosy bardzo mocno kręcone są nieco bardziej „wymagające” od prostych. Np. przy czesaniu ich na sucho powstaje efekt „afro”. Natomiast już po obfitym zmoczeniu włosów wodą i ich rozczesaniu, włosy powracają do swojego pierwotnego wyglądu. Po takim zabiegu „na mokro” na nowo formują się piękne loki, które możemy pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć suszarką. W ciągu dnia poprawiamy je już tylko palcami. Przy włosach delikatniej skręconych należy pamiętać natomiast, że mogą się one nieco rozprostować- skręt robiony jest metodą „na stałe”- dlatego jeśli chcemy włosy delikatnie pofalowane to warto jest zamówić nieco mocniej skręcone.
  Skręt włosa ustalamy z klientem na podstawie przesłanego zdjęcia lub wskazanego zdjęcia z naszej galerii.

  PROSZĘ WYBRAĆ STRUKTURĘ WŁOSA:
  prostefalowane/kręcone

  8. KRÓTKIE WŁOSKI PRZY LINII WŁOSÓW TZW. "BABY HAIR" (tak/nie)
  Jest ich niewielka ilość, nie wpływają na cenę; sprawiają, że linia wydaje się być bardziej naturalna.

  PROSZĘ WYBRAĆ: (TAK/ NIE)
  TAKNIE

  9.LINIA WŁOSA (naturalna/ z zakolami)
  Nowoczesne uzupełnienia wykonane z siatki pozwalają dodatkowo na samodzielne nadanie kształtu linii włosów przy skroniach czy czole. Dlatego poleca się wybranie linii naturalnej, która ma delikatniejszy przebieg i ewentualnie można ją dopracować przy montażu nadając jej właściwy kształt. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani linią z zakolami prosimy o przesłanie zdjęcia takiej linii (swojego zdjęcia lub zdjęcia z dowolnego źródła).

  PROSZĘ WYBRAĆ LINIĘ:
  naturalnaz zakolami

  10. POMIARY:
  1) Prosimy wykonać pomiary zgodnie z poniższymi obrazkami, prosimy się nie obawiać – jakiekolwiek rażące błędy zostaną przez nas zauważone.
  2) Jeśli pozostawiają Państwo swoje włosy pod spodem to proszę pamiętać, że bazę przyklejamy do skóry, nie do włosów. Wobec tego należy pamiętać o dodaniu 1.5 cm do pomiaru nr 2 i 5.
  W takim wypadku proszę pomiar zapisać następująco: 34+1.5cm
  3)Pomiary wykonujemy ciasno bez dodawania dodatkowych centymetrów „ na zapas”. Dla pewności proszę wykonać je kilkakrotnie.

  OPIS POSZCZEGÓLNYCH POMIARÓW:

  NR 1 : OBWÓD. Robimy pomiar ciasno wokół głowy (obwód)

  1. Obwód:

  NR 2: : POMIAR LINII (czoło- końcowa linia włosa przy karku) W tym pomiarze przykładamy centymetr do początkowej linii włosów z przodu na czole i ciągniemy centymetr przez środek głowy, aż po końcową linię włosa na karku.

  2. Pomiar linii:

  NR 3: POMIAR PRZEDNIEJ LINII WŁOSÓW: ciągniemy centymetr od miejsca linii włosów przed jednym uchem poprzez początkową, przednią linię włosa, do drugiego ucha.

  3. Pomiar poprzedniej linii włosów:

  NR 4: POMIAR OD UCHA DO UCHA PRZEZ CZUBEK GŁOWY.

  4. Od ucha do ucha przez czubek głowy:

  NR 5: POMIAR OD SKRONI (najdalej wysunięta linia włosów) DO SKRONI PRZEZ TYLNĄ CZĘŚĆ GŁOWY.

  5. Od skroni (najdalej wysunięta linia włosów)do skroni przez tylną cześć głowy:

  NR 6: POMIAR SZEROKOŚCI TYNEJ LINII WŁOSÓW: mierzymy szerokość końcowej linii włosów na karku ( jak szeroka jest końcowa linia włosów)

  6. Szerokość końcowej linii włosów przy karku:

  11. RODZAJE BAZ:
  1) OPTIMUM SKIN I
  Najbardziej naturalna wersja bazy dostępna obecnie na światowym rynku perukarskim, wykonana w całości łącznie z brzegami z bardzo cienkiej, ale mocnej siatki, bez żadnych łączeń, stretchu i silikonu, z elementem imitującym skórę i ukrywającym supełki umiejscowionym na czubku głowy o standardowym rozmiarze (11.5 cm x 11.5 cm).
  Element ten zapewnia bardzo naturalny przedziałek i gładkość bazy przy dotyku. W przypadku powiększenia tego elementu cena uzupełnienia wzrośnie wg cennika poniżej.
  Zalety: bardzo naturalny wygląd brzegów i przedziałka, bardzo lekka i przewiewna, plastyczna, bardzo dobrze opina głowę, po przyklejeniu pozwala na wysokie upięcia
  Wady: nie można jej nosić bez klejenia, ale można do niej podszyć spinki clip-in i podpinać do własnych włosów; osobom noszącym uzupełnienia z obwolutą sylikonową może wydawać się mniej trwała ( ale to tylko wrażenie i kwestia przyzwyczajenia)

  CENA ROZMIAR ELEMENTU IMITUJĄCEGO SKÓRĘ:

  200 zł (12.5 x 12.5 cm)
  250 zł (14 x 14cm)
  300 zł (15.5 x 15.5 cm)
  350 zł (17 x 17 cm)
  400 zł (18.5x 18.5 cm)

  KIEDY NALEŻY ROZWAŻYĆ POWIĘKSZENIE TEGO ELEMENTU?

  1) Jeśli zależy nam na możliwości robienia przedziałku bardzo daleko z boku ( element ten jest usytuowany symetrycznie w szczytowej części bazy, zaczyna się ok. 1.3 cm od brzegu bazy);
  2) wpływa on także na długość użytkowania uzupełnienia- ponieważ u Pań z umiarkowaną gęstością peruka lubi przerzedzać się na tylnej części szczytowej partii włosów- tam gdzie włosy powinny być najgęstsze. Ten element wysunięty daleko w tył zapewnia nam utrzymanie tej gęstości w tym miejscu na bardzo długo.

  WYBIERAM POWIĘKSZENIE ELEMENTU UKRYWAJĄCEGO SUPEŁKI W BAZIE OPTIMUM SIN I:

  2) OPTIMUM SKIN II
  Baza z siatki z elementem ukrywającym supełki na całości bazy- uzupełnienie dużo droższe ze względu na dość pracochłonne i kosztowne jego wykonanie (ok. 1000 zł droższa od OPTIMUM I)-– baza wybierana najczęściej przez osoby, które chciałyby mieć uzupełnienie, które po odgarnięciu włosów w każdej części bazy byłoby bez supełków. Niemniej jednak cena nie świadczy o wyższości bazy Optimum Skin II nad Optimum Skin I.
  Zalety: ukryte supełki na całości, brzeg wykończony siatką/ ewentualnie obwolutą
  Wady: na pewno jest mniej plastyczna, grubsza, mniej przewiewna

  3)OPTIMUM SKIN I NA SIATCE STRETCH’OWEJ

  Stretch ma większe właściwości naciągania, baza może być zatem godna polecenia dla osób, które mają dość sporo swoich włosów pod spodem lub chciałyby zakładać i ściągać szybko perukę bez potrzeby klejenia jej do skóry głowy.

  4)OPTIMUM SKIN I, W TYLNEJ CZĘŚCI PASEK STRETCH REGULUJĄCY OBWÓD

  Polecana dla osób, które chcą mieć bazę, którą nie kleimy z tyłu- stretch i regulowany pasek gwarantują dobre przyleganie uzupełnienia, a przód wykończony jest siateczką, a więc on jedynie wymaga klejenia. Opcja z ukrytymi supełkami lub bez.

  5)OPTIMUM SKIN I Z OBWOLUTĄ SILIKONOWĄ NA OBRZEŻACH

  Idealna dla osób, które nie wymagają klejenia do skóry głowy, z doświadczenia przyzwyczajone są do peruk z brzegami silikonowymi lub dla tych, które cenią sobie szybkie i łatwe odklejanie taśm od brzegów uzupełnienia. Baza tego typu nie ma konieczności klejenia jej do skóry, ponieważ silikonowe brzegi systemu delikatnie zasysają się do skóry. Możliwość z ukrytymi supełkami lub bez.

  Zalety: dla osób, które przyzwyczajone są do obwoluty, może wydawać się bardziej solidna, można ją nosić bez klejenia, do tej bazy również można podszyć spinki i podpinać do włosów
  Wady: grubsze brzegi,niż w bazie z samej siatki.

  6)MONOFILAMENT

  Siatka mono jest trwalsza, nieco grubsza i gęściejsza, a więc mniej przewiewna, niż siateczka OPTIMUM SKIN I.

  7)MIKROSKÓRA

  Jest materiałem silikonowym, który nie przepuszcza powietrza, i który może być noszony tylko przez osoby nie mające w ogóle włosów. Mikroskórę można zastosować np. jako element stanowiący brzeg całkowitego systemu, mający za zadanie lepsze przytwierdzenie, w przypadku, kiedy nie chcemy podklejać systemu do skóry ( baza nr 5- OPTIMUM SKIN I Z OBWOLUTĄ SILIKONOWĄ NA OBRZEŻACH)

  UWAGA: Zestawianie ze sobą poszczególnych elementów różnych baz umożliwia stworzenie indywidualnego projektu uzupełnienia, który będzie ściśle dopasowany do wymagań i preferencji. Osoby, które posiadają swoje poprzednie systemy i chcą, aby wykonać nowy w oparciu o tą konkretną bazę, proszone są o kontakt i przesłanie bazy lub jej zdjęcia na nasz adres.

  PROSZĘ WPISAĆ RODZAJ BAZY:

  12. KOLOR BAZY( transparentny/jasny brąz/ średni brąz/ ciemny brąz)
  Do wyboru są cztery kolory baz, kobietom białoskórym polecamy bazę w kolorze transparentnym, która najbardziej naturalnie wygląda, po przyłożeniu do skóry staje się niemal niewidoczna, nawet w przypadku dość ciemnej karnacji.

  PROSZĘ PODAĆ KOLOR BAZY:
  TRANSPARENTNYJASNY BRĄZŚREDNI BRĄZCIEMNY BRĄZ

  13. KOLOR ELEMENTU IMITUJĄCEGO SKÓRĘ (jasny, jasny brąz, średni brąz, ciemny brąz)
  Polecamy wybór koloru „jasny” nawet w przypadku ciemnej karnacji.

  PROSZĘ PODAĆ KOLOR:
  JASNYJASNY BRĄZŚREDNI BRĄZCIEMNY BRĄZ

  14. CZAS REALIZACJI:

  1) STANDARDOWY: 8-12 tygodnie
  2) PRZYŚPIESZONY: 4-8 tygodnie (za dodatkowa opłatą 600 zł, opłata doliczana jest przy wpłacie II raty po zakończeniu produkcji i jest doliczana wyłącznie w momencie wywiązania się z terminu przyspieszonego, firma zastrzega sobie możliwość niewywiązania się z terminu przyspieszonego)

  ***przy bazach z powiększonym elementem imitującym skórę, większym niż rozmiar standardowy 11.5cm x 11.5 cm należy doliczyć dodatkowo ok. 5-7 dni, ponieważ ich produkcja trwa dłużej.

  PROSZĘ WYBRAĆ TRYB REALIZACJI:

  Dziękujemy i życzymy satysfakcji z naszych usług!

  PRZEŚLIJ PLIKI: (maksymalny rozmiar 800 kB) (typ plików jpg jpeg) - w przypadku większych plików prosimy o wstawienie linku do plików w uwagach dodatkowych

  *PYTANIA/ UWAGI DODATKOWE:

  SH4U PURPLE JPG