FORMULARZ – SECRET HAIR SYSTEM CZĘŚCIOWY/ TUPET

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę lub już teraz złożyć zamówienie na Secret Hair System częściowy (nowoczesny tupet) , wypełnij poniższe zgłoszenie, dołącz pomocne zdjęcia i poczekaj na mail zwrotny z odpowiedzią. Możesz też przejrzeć przykłady zrealizowanych już przez nas zamówień klikając tutaj i podać numery zdjęć, które przedstawiają podobny rezultat, jaki chcesz uzyskać.

Wypełnienie formularza ma charakter informacyjny i NIE jest w żaden sposób zobowiązujące dla klienta, dopiero zatwierdzenie umowy i uregulowanie kwoty pierwszej raty wiąże się z rozpoczęciem prac nad zamówieniem przez naszą firmę.

Dane osobowe zgłaszającego będą przechowywane i przetwarzane przez firmę Secret Hair 4U jedynie w celu kontaktu z klientem i ewentualnej realizacji zamówienia i nie będą udostępniane osobom trzecim, innym podmiotom bez zgody ich właściciela.

Zapraszamy, to proste!

Instrukcja:

Secret Hair System częściowy (tupet)

1) Prosimy o dokładne wypełnienie formularza.
2) W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o nanoszenie swoich wszystkich pytań i uwag przy każdym punkcie.
3) Do każdego formularza możecie Państwo dołączyć zdjęcia z jakiegokolwiek źródła, np. wybranej realizacji z naszej Galerii lub innego źródła, które będą obrazowały fryzurę i gęstość, jaką chcielibyście Państwo uzyskać. W dużym stopniu pomoże to nam w zaprojektowaniu dla Państwa wymarzonego uzupełnienia zgodnego z oczekiwaniami.

WSKAZÓWKI DLA OSÓB ZAMAWIAJĄCYCH PO RAZ PIERWSZY:

– osoby mające problem z określeniem rozmiaru bazy powinny pamiętać, że w przypadku dużego ubytku włosów uzupełnienie powinno być odpowiednio długie i szerokie aby pokryło ubytek;
– najczęściej uzupełnienie jest w kształcie elipsy, która powstaje z dwóch podanych przez Państwa wielkości (długości i szerokości);
– w przypadku wybrania montażu przy pomocy taśm lub kleju bardzo ważna jest głębokość uzupełnienia- dlatego przy dużych rozmiarach bazy konieczne będzie wykonanie odlewu /formy uzupełnienia – w przeciwnym razie po przyklejeniu mogą powstać pofałdowania na obrzeżach bazy;
– u osób które mają rzadkie włosy, ale bez znacznych ubytków i wybierają montaż na spinki, baza nie musi być bardzo duża- sugerujemy wybór średniego rozmiaru np: 14x 17 cm, 14×16 cm, 16×18 cm;
– osobom, które nie mają ubytku na przedniej linii włosów proponuje się montaż uzupełnienia ok. 2 cm za naturalną linią- pozwala to osiągnąć optymalnie naturalny wygląd;
– w przypadku potrzeby stworzenia innego kształtu bazy ( np. na same zakola lub inną część głowy) konieczne jest wykonanie prostej formy/odlewu kształtu ubytku, który ma być uzupełniony odrysowanego np. na przeźroczystej folii spożywczej;
– wybór jednego rodzaju montażu nie wyklucza drugiego- zatem, jeśli wybiorą Państwo uzupełnienie na spinki, a zechcielibyście przyklejać je do skóry, można wtedy wypruć klipsy i zastosować taśmy bądź klej;
– jeśli posiadacie Państwo już wykonany odlew, prosimy nadać go na nasz adres, a jeśli chcielibyście Państwo wykonać go samodzielnie w domu- prosimy o kontakt z nami.

  1. DANE KLIENTA:
  Prosimy o podanie dokładnego Państwa adresu, nr telefonu oraz adresu mailowego

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Dokładny Adres (wymagane)

  2. DŁUGOŚĆ WŁOSÓW W CENTYMETRACH:
  Prosimy o podanie długości mierzonej w cm - od czubka głowy do boku/ ramienia ( tył będzie zawsze nieco dłuższy od tej długości)

  3. KOLOR:
  Ustalamy na postawie przesłanego przez Państwa kosmyka włosów lub dołączonego do formularza bardzo wyraźnego zdjęcia danego koloru. Przesłanie kosmyka w odpowiednim kolorze będzie dokładniejszym sposobem pozyskania właściwego koloru.
  Prosimy o podanie wybranego sposobu:

  4. GĘSTOŚĆ:
  Gęstość jest bardzo ważnym parametrem. Każdy z klientów ma indywidualne wymagania co do tej kwestii. Doskonałym sposobem na dobranie odpowiedniej gęstości jest przesłanie nam zdjęcia fryzury, jaką chcielibyście Państwo uzyskać. Jeśli znacie Państwo gramaturę uzupełnienia o właściwej dla Państwa gęstości, prosimy o jej podanie.
  GRAMATURA/UWAGI DODATKOWE DO GĘSTOŚCI:

  5. RODZAJ WŁOSA:
  Oferujemy Państwu włosy z pierwszego sortu, najwyższej jakości, co zapewnia długotrwałość użytkowania uzupełnień i łatwą, nieskomplikowaną pielęgnację
  1) słowiańskie ( włos najdelikatniejszy w dotyku, bardzo podatny i ładnie się prezentujący, może mieć tendencje do falowania ponieważ jest cieńszy);
  2) europejskie ( nieco grubsze od słowiańskich, ale wciąż delikatne w dotyku, ładnie się prezentujące, proste);
  3) azjatyckie (grubsze od włosa słowiańskiego i europejskiego, niższa cena).

  PROSZĘ PODAĆ GATUNEK WŁOSA:

  6. STYL TKANIA WŁOSÓW (dowolna stylizacja/ określony bieg włosa)
  1) dowolna stylizacja włosa: ten nowoczesny sposób tkania pozwala na czesanie i stylizację włosa w każdym kierunku (proponujemy Państwu pozostać przy tym stylu, wszystkie inne tkania są przestarzałe,niezapewniające dowolności układania włosów)
  2) określony kierunek tkania

  PROSZĘ PODAĆ STYL TKANIA WŁOSÓW:
  dowolna stylizacja włosaokreślony kierunek tkania

  7. STRUKTURA WŁOSA (proste, kręcone, falowane)
  1)PROSTE
  2)KRĘCONE/FALOWANE (osoby nie mające jeszcze doświadczenia powinny mieć na uwadze, że włosy bardzo mocno kręcone są bardziej „wymagające” od innych, a przy włosach delikatniej skręconych należy pamiętać, że mogą się one nieco rozprostować pomimo, iż skręt robiony jest metodą „ na stałe”- dlatego jeśli chcemy włosy delikatnie pofalowane to warto zamówić nieco mocniej skręcone.
  Skręt włosa ustalamy z klientem na podstawie przesłanego zdjęcia lub wskazanego zdjęcia z naszej galerii.

  PROSZĘ WYBRAĆ STRUKTURĘ WŁOSA:
  prostefalowane/kręcone

  8. RODZAJE BAZ:
  1) OPTIMUM SKIN BEZ OBWOLUTY SYLIKONOWEJ
  Najbardziej naturalna wersja bazy dostępna obecnie na światowym rynku perukarskim, wykonana w całości łącznie z brzegami z bardzo cienkiej, ale mocnej siatki z wkomponowanym elementem imitującym skórę i ukrywającym supełki. Element ten zapewnia bardzo naturalny wygląd przedziałka i gładkość bazy przy dotyku.
  Zalety: bardzo naturalny wygląd brzegów i przedziałka, bardzo lekka i przewiewna, plastyczna i delikatna, można ją przykleić, albo przyszyć do niej klipy i podpinać do własnych włosów.
  Wady: osobom noszącym uzupełnienia z obwolutą sylikonową na brzegach może wydawać się mniej trwała, ponieważ brzegi wykończone są samą siatką ( ale jest to kwestia przyzwyczajenia i doświadczenia).

  2) OPTIMUM SKIN Z OBWOLUTĄ SYLIKONOWĄ NA OBRZEŻACH
  Jest to taka sama baza jak nr 1, ale wykończona sylikonową obwolutą, do której przykleja się taśmy lub podszywa spinki.

  Zalety: dla osób, które przyzwyczajone są do obwoluty może wydawać się bardziej trwała, można ją przykleić, albo przyszyć do niej klipy i podpinać do własnych włosów.
  Wady: nieco grubsze brzegi niż w bazie OPTIMUM SKIN bez obwoluty.

  3) OPTIMUM SKIN Z OBWOLUTĄ NA OBRZEŻACH Z WYKOŃCZENIEM Z SIATECZKI NA PRZODZIE
  Baza bardzo podobna do bazy nr 2, z tą różnicą, że przedni łuk bazy wykończony jest samą siatką, a zatem jest bardziej delikatny, zapewniając tym samym naturalniejszy wygląd przedniej linii włosów (tzw. rozmyta linia włosów”)

  Zalety: delikatny i naturalny wygląd frontowej linii włosa („ tzw. rozmyta linia włosa”), a jednocześnie grubsze, dla niektórych trwalsze brzegi bazy.
  Wady: nieco grubsze brzegi niż w bazie OPTIMUM SKIN bez obwoluty.

  4) MONOFILAMENT Z OBWOLUTĄ SYLIKONOWĄ
  Jest to tzw. baza „mono”, stosowana od dość dawna na rynku perukarskim, monofilament to nieco grubszy i gęściejszy rodzaj siatki niż w bazie Optimum Skin.

  Zalety: jest gęściejsza w swojej strukturze, włos może z niej wychodzić wolniej
  Wady: jest nieco grubsza, a zatem mniej plastyczna, mniej przepuszcza powietrze.

  5) MIKROSKÓRA NA CAŁOŚCI (baza wykonana z silikonu, przypomina rodzaj folii)

  Zalety: naszym zdaniem brak
  Wady: nie przepuszcza powietrza, brak elementu imitującego skórę.

  6) MIKROSIATECZKA/SIATECZKA NA CAŁOŚCI (baza podobna do bazy Optimum Skin, ale bez elementu imitującego skórę i ukrywającego supełki).

  Zalety: bardzo przewiewna, cienkie naturalnie wyglądające brzegi, bardzo plastyczna
  Wady: z powodu braku elementu imitującego skórę na przedziałku widoczne są wiązania włosów do bazy (supełki)

  UWAGA: Zestawianie ze sobą poszczególnych elementów różnych baz umożliwia stworzenie indywidualnego projektu uzupełnienia, który będzie ściśle dopasowany do wymagań i preferencji. Osoby, które posiadają swoje poprzednie systemy i chcą, aby wykonać nowy w oparciu o tą konkretną bazę, proszone są o kontakt i przesłanie bazy lub jej zdjęcia na nasz adres.

  PROSZĘ WPISAĆ RODZAJ BAZY:

  9. WIELKOŚĆ BAZY:
  Prosimy o podanie długości i szerokości bazy. Na podstawie tych dwóch pomiarów stworzona jest baza w owalnym kształcie.

  10. SPOSÓB MONTAŻU:
  1) na klipy;
  2) montaż trwały (taśmy, klej);
  3) połączenie obu tych sposobów.
  Proszę wybrać sposób montażu:

  11. CZAS REALIZACJI:

  1) STANDARDOWY: 8-12 tygodni
  2) PRZYŚPIESZONY: 4-8 tygodnie (za dodatkowa opłatą 600 zł, opłata doliczana jest przy wpłacie II raty po zakończeniu produkcji i jest doliczana wyłącznie w momencie wywiązania się z terminu przyspieszonego, firma zastrzega sobie możliwość nie wywiązania się z terminu przyspieszonego)

  Dziękujemy i życzymy satysfakcji z naszych usług!

  PRZEŚLIJ PLIKI: (maksymalny rozmiar 800 kB) (typ plików jpg jpeg) w przypadku większych plików prosimy o wstawienie linku do plików uwagach dodatkowych

  *PYTANIA/ UWAGI DODATKOWE:

  SH4U PURPLE JPG