Wykonywanie systemów uzupełnień, peruk, tupetów

 

Tworzymy z pasją!

 

     „Czerpię ogromną przyjemność z możliwości stworzenia dopracowanego zamówienia, które wywoła uśmiech zadowolenia na twarzy naszego klienta. To dla mnie priorytet, który od początku działania firmy stanowi fundamentalną zasadę podejmowanych działań.”

Sylwia Jaśniak, założycielka firmy SH4U

Nowoczesne rozwiązania pozwalają na uzupełnienie ubytków włosów zarówno w sposób częściowy jak i całościowy. Możemy zatem z powodzeniem stosować je we wszystkich typach łysienia oraz w przypadku, kiedy aktualna fryzura lub stan włosów nie spełnia naszych wymagań, a naszym marzeniem są piękne, długie włosy. Współczesne metody uzupełnienia ubytków doskonale sprawdzają także wtedy, gdy chcemy jedynie zagęścić swoje rzadkie, łamliwe włosy.

Wdrażanie unikalnych idei do procesu produkcji wynikających z indywidualnych potrzeb i wymogów każdego klienta, zagwarantował szeroki wachlarz ofertowy, umożliwił zdobycie dużego doświadczenia i wypracowanie optymalnych rozwiązań, którymi chcemy się z Państwem dzielić.

Nasze produkty wykonywane są z wyselekcjonowanych włosów naturalnych najwyższej jakości: słowiańskich i europejskich. Uzupełnienia tkane są ręcznie na najnowocześniejszych i naturalnie wyglądających bazach – w zależności od potrzeb i upodobań klientów.

 

 


W PRACOWNI SECRET HAIR U WYKONUJEMY NA ZAMÓWIENIE:

  • nowoczesne systemy uzupełnień częściowych i całościowych,
  • ekskluzywne peruki,
  • tupety,
  • treski i różnego typu dopięcia,
  • włosy do przedłużania i zagęszczania ( hair- extentions).

GOTOWE UZUPEŁNIENIA:

W naszym sklepie istnieje także możliwość zakupienia gotowych uzupełnień bez konieczności oczekiwania na wykonanie zamówienia.

O aktualnie dostępne wzory proszę pytać konsultanta lub śledzić zakładkę Gotowe uzupełnienia.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE:

Zamówienia składane internetowo lub telefonicznie realizowane są w oparciu o szczegółowy Formularz on-line, który po wypełnieniu daje nam pełen zakres Państwa potrzeb oraz umożliwia precyzyjną wycenę usługi, a także pomoc Państwu w doborze właściwego rozwiązania. W sprawie formularza Napisz do nas .

Zamówienia przyjmowane są również osobiście w trakcie konsultacji, na którą zapraszamy do siedziby firmy we Wrocławiu po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub mailowej. Umów się na spotkanie z doradcą .

KONSULTACJE INDYWIDUALNE- OSOBISTE SPOTKANIE Z DORADCĄ WE WROCŁAWIU

 Jeżeli potrzebujesz osobistej konsultacji w sprawie doboru uzupełnienia idealnego dla Ciebie , nie czujesz się pewny swojej decyzji, chcesz dowiedzieć się więcej lub masz chęć złożyć zamówienie bezpośrednio w naszej siedzibie we Wrocławiu , zapraszamy serdecznie na indywidualne spotkanie z doradcą do spraw peruk i uzupełnień po uprzednim umówieniu drogą mailową lub telefoniczną przez zakładkę Kontakt.

Konsultacja ze specjalistą staje się bezpłatna, gdy w trakcie jej trwania zdecydują się Państwo zamówić system uzupełnień z włosów naturalnych Secret Hair 4U – w przeciwnym wypadku jej koszt wynosi 50zł.

GALERIE FRYZUR – REALIZACJE I INSPIRACJE

 Zapraszamy do regularnego przeglądania Galerii Realizacji, w której stale aktualizujemy bazę zdjęć z przykładami wybranych systemów uzupełnień wykonanych na zamówienie dla klientów. Jeśli potrzebują Państwo natchnienia, impulsu, pomysłu na nową fryzurę – polecamy także zajrzeć do Galerii Inspiracji, którą przygotowała stylistka peruk Secret Hair 4 U, której pomysły na piękne aranżacje z włosów naturalnych chyba nigdy się nie kończą!

GWARANTUJEMY:

  • kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta,
  • profesjonalne poradnictwo i opiekę stylisty,
  • dokładne wykonanie każdej usługi,
  • komfort i dyskrecję w każdej sytuacji,
  • piękną, naturalną fryzurę oraz zadowolenie i satysfakcję z efektu końcowego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kliknij w link poniżej i znajdź odpowiedź na swoje pytanie w przygotowanym przez nas banku najczęściej zadawanych pytań lub napisz do nas w zakładce Kontakt :

FAQ/baza najczęściej zadawanych pytań.

 

 

Zapraszamy do świata uzupełnień Secret Hair 4U tworzonych na Twoje indywidualne zamówienie!