Uzupełnienia całościowe

  • www.sh4u.pl

Dzięki zaawansowanym, a jednocześnie prostym w użyciu technologiom uzupełnienie ubytków włosów na głowie można wykonać w domu bez użycia skalpela. Możemy też zmienić tradycyjne metody ukrywania łysiny czy słabych włosów pod tradycyjną peruką i poczuć się swobodniej dzięki systemom z włosów naturalnych – ekskluzywnym uzupełnieniom całościowym, które zapewniają niezwykle naturalny efekt. Włosy nowoczesnych uzupełnień możemy czesać w każdą stronę, upinać, stylizować. Dzięki specjalnym, przewiewnym elementom doskonale imitującym skórę możemy mieć pewność, że nasz przedziałek czy linia czoła wyglądają autentycznie. Podstawową zaletą jest fakt, iż włosy możemy nosić stale – 24 godz. na dobę, dzięki możliwości prostego, szybkiego montażu w domu. Uzupełnienie można codziennie myć i pielęgnować za pomocą swojego ulubionego szamponu i odżywki -również bez ściągania go codziennie z głowy. Zatem możemy czuć się swobodnie w każdej sytuacji, bez obawy,że włos spadnie nam z głowy. Możemy swobodnie podróżować i uprawiać wszelką aktywność fizyczną, włącznie ze sportami wyczynowymi, pływaniem czy uczęszczaniem do sauny.

W przypadku, kiedy wybieramy pełną fryzurę zaprojektowaną na specjalnej, oddychającej bazie imitującej skórę, możemy pozwolić sobie na dowolną fryzurę, całkowicie zmienić swój wygląd i styl oraz czuć się równie swobodnie, ponieważ po kilku próbach montaż nie będzie przysparzał nam problemów, zapewniając komfort w każdych warunkach. Pełen zasób środków i możliwości pozwala nam stworzyć wymarzony, komfortowy system całościowy, dzięki któremu możemy szybko zapomnieć o tym, że nosimy uzupełnienie.

Systemy uzupełnień poleca się nie tylko osobom, które z różnych przyczyn utraciły włosy, ale także tym, które chciałaby je zregenerować, przygotowują się na specjalną okazję, zamierzają wyglądać olśniewająco np. na ceremonii ślubnej, sesji, a także osobom, które chcą na stałe poprawić swój wygląd i samopoczucie, marzą o pięknych, gęstych włosach na co dzień. Uzupełnienia systemowe już od ponad dekady stały się niezwykle popularne wśród gwiazd i osób z branż, w których dbanie o wizerunek jest nieodłącznym elementem pracy. Teraz ta możliwość staje się dostępna dla każdego.

METODY MONTAŻU UZUPEŁNIEŃ

Najpopularniejsza metoda polega na przytwierdzeniu brzegów uzupełnienia specjalnymi taśmami lub klejem do skóry głowy – bezpieczna dla skóry forma, która zapewnia najwyższy komfort użytkowania w każdej sytuacji, bez obawy, że włos spadnie nam z głowy.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcemy lub nie potrzebujemy stosować taśm klejących, system możemy doczepiać specjalnymi spinkami do reszty włosów na głowie – jest to jedna z form często wybierana przy uzupełnieniach częściowych, obejmujących zwykle szczyt głowy.

Alternatywą dla klejenia jest także wykonanie bazy ze specjalną obwolutą silikonową na obwodzie głowy, która po przyłożeniu do skóry głowy delikatnie jakby „zasysa się” do niej, zapobiegając przemieszczeniu się uzupełnienia. Taka baza bardzo dobrze trzyma się głowy bez potrzeby dodatkowego mocowania, nie zapewnia jednak gwarancji w sytuacjach ekstremalnych, tj. nurkowanie, korzystanie z sauny, czy uprawianie sportów wyczynowych. Pozostawia nam jednak możliwość zastosowania taśm klejących w przypadku zaistnienia takiej potrzeby. Zatem wersja z obwolutą jest bardzo uniwersalna, jednak ze względu na silikonowe brzegi uzupełnienia, linia na łączenia ze skórą może stać się bardziej zauważalna spod włosów, a pomiary głowy muszą zostać zebrane niezwykle dokładnie, by sztywniejszy system wyglądał naturalnie, nie stawiał się, nie fałdował i nie sprawiał wrażenia sterczącej kopuły.

Istnieje możliwość stworzenia bazy z mocowaniem na podstawie Państwa indywidualnego projektu lub zastosowanie stylu mieszanego- np. z przodu lub w miejscach, gdzie zależy nam na perfekcyjnym zatuszowaniu łączenia skóry z bazą, system będzie miał delikatne wykończenie siateczką i mocowany na transparentne taśmy, natomiast z tyłu- po stronie wewnętrznej znajdzie się specjalny regulowany pasek, który ściągnie tył na do obwodzie głowy i zapobiegnie przemieszczaniu się uzupełnienia w tylnej części.

W żadnym wypadku nie należy obawiać się pierwszego montażu- jesteśmy w stanie samodzielnie założyć uzupełnienie tak, by wyglądało ono naturalnie – wystarczy lustro i kilka minut w spokoju. Po kilku próbach nabiera się wprawy, a w nowej fryzurze wygląda się atrakcyjnie i wyjątkowo. Dokładne instrukcje są dostępne na stronie – postępowanie zgodnie z nimi pozwala nauczyć się montażu i pielęgnacji i w prosty sposób cieszyć się włosami, które nie będą sprawiać nam problemów.

WYKONANIE ORAZ WYTRZYMAŁOŚĆ

Uzupełnienia tkane są ręcznie na wyspecjalizowanych materiałach, przystosowanych do kontaktu ze skórą głowy oraz włosami, które po przyłożeniu stają się niemal niewidoczne. Specjalnością firmy są uzupełnienia wykonywane na bazie OPTIMUM, z której włosy wyglądają, jakby wyrastały ze skóry.

Żywotność systemu w dużej mierze zależy od sposobu jego użytkowania. Gwarancja trwałości przy stałym użytkowaniu wynosi 1 rok. Po tym okresie zaleca się oddanie uzupełnienia do rewitalizacji, które polega na wykonaniu zabiegów wypełnienia ubytków oraz rekonstrukcji i odżywienia włosa. Po renowacji oddajemy system wyglądający jak nowy – Państwu się to opłaca, ponieważ odnowa systemu jest o wiele tańsza niż wykonanie nowego zamówienia, a my jesteśmy zadowoleni, że znów mogliśmy Ci pomóc.

WYBÓR BAZY

Nowoczesne bazy są bardzo przewiewne i mają zdolności przepuszczania dużych cząsteczek. Swobodnie przepuszczają wodę, powietrze gwarantując prostą pielęgnację i naturalny wygląd. Nowoczesne techniki tworzenia baz zapewniają nam efekt, dzięki któremu włosy wyglądają jakby wyrastały ze skóry.

Istnieje kilka podstawowych baz, na której tkane są włosy uzupełnień. Do nich możemy dobierać elementy innych materiałów w wybranych miejscach, kreując własną formę, która najlepiej do nas pasuje.

SIATECZKA

Rodzaje siateczek są różne u poszczególnych dystrybutorów. Jesteśmy niezwykle dumni z posiadania w ofercie wersji, która niezwykle naturalnie wygląda, pozwalając tym samym na pełen komfort oraz swobodę noszenia. Jest to opcja OPTIMUM SKIN .

BAZA Z SIATKI: OPTIMUM SKIN I

Ta siateczka jest naprawdę cieniutka, a jednocześnie mocna, nie niszczy się i przy przyłożeniu do skóry staje się niemal niewidoczna, a przede wszystkim nie posiada żadnych dodatkowych materiałów i łączeń, które po odchyleniu włosów stają się widoczne i niwelują naturalny efekt. BAZA OPTIMUM DOSKONALE IMITUJE SKÓRĘ I JEDNOCZEŚNIE UKRYWA WIĄZANIA WŁOSÓW DO BAZY (NIEWIDOCZNE SUPEŁKI).

OPTIMUM SKIN II (NOWOŚĆ)

Baza z siatki z elementem ukrywającym supełki na całości bazy- uzupełnienie dużo droższe (3000-3400 zł)- ze względu na dość pracochłonne i kosztowne jego wykonanie – dla osób, które chciałby mieć uzupełnienie, które po odgarnięciu włosów w każdej części bazy byłoby bez supełków.

Porada: Obie te wersje zaliczane są do najbardziej naturalnych i mogą być noszone przez osoby z włosami jak i bez. Baza OPTIMUM SKIN I stanowi doskonałe rozwiązanie dla naturalnego wyglądu naszych włosów. Baza OPTIMUM SKIN II jest rozwinięciem wersji ekskluzywnej Optimum Skin umożliwiając nam czesanie przedziałka w każdym miejscu na głowie bez obawy o widoczność supełków, jest zatem mniej plastyczna i nieco grubsza, jednakże nadal bardzo przewiewna z łatwością przepuszczając wodę i powietrze.

SIATECZKA ZE STRETCHEM

Stretch ma większe właściwości naciągania, baza może być zatem godna polecenia dla osób, które mają dość sporo swoich włosów pod spodem. Może mniej naturalnie wyglądać, stretch po jakimś czasie rozciąga się co powoduje odstawanie. Wersja z ukrytymi supełkami lub bez.

SIATECZKA W PRZEDNIEJ CZĘŚCI, STRETCH W TYLNEJ PLUS REGULUJĄCY ELEMENT

Polecana dla osób, które chcą mieć bazę, która się nie klei z tyłu- stretch i regulowany pasek gwarantują dobre przyleganie uzupełnienia,. Opcja z ukrytymi supełkami lub bez.

SIATECZKA Z MIKROSKÓRĄ NA OBRZEŻACH- OBWOLUTĄ SILIKONOWĄ

Idealna dla osób, które przyzwyczajone są do brzegów z tego materiału i dla tych, które cenią sobie szybkie i łatwe odklejanie taśm od brzegów uzupełnienia. Możliwość z ukrytymi supełkami lub bez.

SIATKA Z UKRYTYMI SUPEŁKAMI – OPTIMUM SKIN II , NA BRZEGU LINII WŁOSÓW OBWOLUTA SILIKONOWA, TYŁ ZE STRETCHU

Dla osób, którym zależy na naturalnym wyglądzie i które z łatwością pragną ściągać swoje uzupełnienie, bądź dla tych, które przyzwyczajone są do peruk tradycyjnych. Jest to baza, która nie wymaga klejenia, dobrze trzyma się głowy, ma ukryte supełki na całej powierzchni, więc zapewnia nam naturalny wygląd. Nie poleca się jej, jeśli zamierzamy odczuwać komfort w każdej sytuacji, np podczas pływania czy uprawiania sportów ekstremalnych.

MIKROSKÓRA

Jest materiałem silikonowym, który nie przepuszcza powietrza, i który może być noszony tylko przez osoby nie mające w ogóle włosów. Mikroskórę można zastosować np. jako element stanowiący brzeg całkowitego systemu uzupełnienia, mający za zadanie lepsze przytwierdzenie, w przypadku, kiedy nie chcemy kleić systemu do skóry ( tzw. system z obwolutą silikonową na brzegach).

MONOFILAMENT

To materiał podobny do siatki, ale znacznie grubszy i mniej przewiewny, niż siateczka lace.

Zestawianie ze sobą poszczególnych elementów różnych baz umożliwia stworzenie indywidualnego projektu uzupełnienia, który jest ściśle dopasowany do wymagań i preferencji. Osoby, które posiadają swoje poprzednie uzupełnienia i chcą, aby wykonać uzupełnienie w oparciu o daną bazę, proszone są o kontakt i przesłanie bazy lub jej zdjęcia na nasz adres.

CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE LUB MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Skonsultuj się z nami w Zakładce Kontakt – bądź pewny miłej i sprawnej obsługi , chętnie też udzielimy Ci fachowej porady!

Wypełnij dokładnie ten FORMULARZ, aby otrzymać pełną, darmową wycenę swojego wymarzonego systemu.

 

Secret Hair 4U