FORMULARZ – UZUPEŁNIENIE CAŁOŚCIOWE/ PERUKA

  • peruki systemy online Secret Hair 4U

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę lub już teraz złożyć zamówienie na uzupełnienie całościowe, nowoczesną perukę z włosów naturalnych Secret Hair 4 U, wypełnij poniższe zgłoszenie, dołącz pomocne zdjęcia i poczekaj na mail zwrotny z odpowiedzią. Możesz też przejrzeć przykłady zrealizowanych już przez nas zamówień klikając tutaj i podać numery zdjęć, które przedstawiają podobny rezultat, jaki chcesz uzyskać.

Wypełnienie formularza ma charakter informacyjny i NIE jest w żaden sposób zobowiązujące dla klienta, dopiero zatwierdzenie umowy i uregulowanie kwoty pierwszej raty wiąże się z rozpoczęciem prac nad zamówieniem przez naszą firmę.

Dane osobowe zgłaszającego będą przechowywane i przetwarzane przez firmę Secret Hair 4U jedynie w celu kontaktu z klientem i ewentualnej realizacji zamówienia i nie będą udostępniane osobom trzecim, innym podmiotom bez zgody ich właściciela.

Zapraszamy, to proste!

Instrukcja:

(uzupełnienie całościowe/peruka)

1) prosimy o dokładne wypełnienie formularza;
2) w razie jakichkolwiek niejasności prosimy o nanoszenie swoich pytań i uwag pod każdym punktem z formularza;
3) do każdego formularza możecie Państwo dołączyć zdjęcia np. wybranego uzupełnienia np. z naszej galerii lub ze swojego źródła; można również dołączyć jakiekolwiek zdjęcie włosów (np. zdjęcie znanej osoby) Zdjęcia w dużym stopniu pomogą np. w zaprojektowaniu dla Państwa właściwej gęstości;
4) etap samodzielnego pomiaru głowy może Państwa początkowo niepokoić, ale jeśli wykonają go Państwo wg obrazków i naszych wskazówek to z pewnością będą to pomiary wykonane w sposób właściwy. Niewielkie różnice przy tego typu uzupełnieniach nie będą stanowiły problemu, baza ma właściwości rozciągania się w niewielkim stopniu.

1. DANE KLIENTA:
Prosimy o podanie dokładnego Państwa adresu, nr telefonu oraz adresu mailowego

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Dokładny Adres (wymagane)

Prosimy o opis swojego problemu z włosami, ich aktualnego stanu, ilości i długości ( na końću formularza można dołączyć zdjęcia swoich włosów):

2. DŁUGOŚĆ WŁOSÓW W CENTYMETRACH:
Prosimy o podanie długości mierzonej w cm - od czubka głowy do boku/ ramienia ( tył będzie zawsze nieco dłuższy od tej długości)

3. KOLOR:
Ustalamy na postawie przesłanego przez Państwa kosmyka włosów lub dołączonego do formularza bardzo wyraźnego zdjęcia danego koloru. Przesłanie kosmyka w odpowiednim kolorze będzie dokładniejszym sposobem pozyskania właściwego koloru. Prosimy o podanie wybranego sposobu:

4. GĘSTOŚĆ:
Gęstość jest bardzo ważnym parametrem. Każdy z klientów ma indywidualne wymagania co do tej kwestii. Doskonałym sposobem na dobranie odpowiedniej gęstości jest przesłanie nam zdjęcia fryzury, jaką chcielibyście Państwo uzyskać. Jeśli znacie Państwo gramaturę uzupełnienia o właściwej dla Państwa gęstości, prosimy o jej podanie.
GRAMATURA/UWAGI DODATKOWE DO GĘSTOŚCI:

5. RODZAJ WŁOSA:
Oferujemy Państwu włosy z pierwszego sortu, najwyższej jakości, co zapewnia długotrwałość użytkowania uzupełnień i łatwą, nieskomplikowaną pielęgnację
1) słowiańskie ( włos najdelikatniejszy w dotyku, bardzo podatny i ładnie się prezentujący, może mieć tendencje do falowania ponieważ jest cieńszy);
2) europejskie ( nieco grubsze od słowiańskich, ale wciąż delikatne w dotyku, ładnie się prezentujące, proste);
3) azjatyckie (grubsze od włosa słowiańskiego i europejskiego, niższa cena).

PROSZĘ PODAĆ GATUNEK WŁOSA:

6. STYL TKANIA WŁOSÓW (dowolna stylizacja/ określony bieg włosa)
1) dowolna stylizacja włosa: ten nowoczesny sposób tkania pozwala na czesanie i stylizację włosa w każdym kierunku ( proponujemy Państwu pozostać przy tym stylu, wszystkie inne tkania są przestarzałe, nie zapewniające dowolności układania włosów)
2) określony kierunek tkania

PROSZĘ PODAĆ STYL TKANIA WŁOSÓW:
dowolna stylizacja włosaokreślony kierunek tkania

7. STRUKTURA WŁOSA (proste, kręcone, falowane)
1)PROSTE
2)KRĘCONE/FALOWANE (osoby nie mające jeszcze doświadczenia powinny mieć na uwadze , że włosy bardzo mocno kręcone są nieco bardziej „wymagające” od innych, np. przy czesaniu ich na sucho skręt nieco rozprostowuje się i powstaje efekt „afro”. Natomiast już po obfitym zmoczeniu włosów wodą i ich rozczesaniu powracają do swojego pierwotnego wyglądu. Po takim zabiegu „na mokro” na nowo formują się piękne loki, które możemy pozostawić do wyschnięcia lub wysuszyć suszarką. W ciągu dnia poprawiamy je już tylko palcami. Przy włosach delikatniej skręconych należy pamiętać też, że mogą się one nieco rozprostować- zależy to od koloru włosów- im jaśniejszy kolor tym słabiej trzyma skręt pomimo, iż skręt robiony jest metodą „ na stałe”- dlatego jeśli chcemy włosy delikatnie pofalowane to warto zamówić nieco mocniej skręcone.
Skręt włosa ustalamy z klientem na podstawie przesłanego zdjęcia lub wskazanego zdjęcia z naszej galerii.

PROSZĘ WYBRAĆ STRUKTURĘ WŁOSA:
prostefalowane/kręcone

8. KRÓTKIE WŁOSKI PRZY LINII WŁOSÓW (tak/nie)
Jest ich niewielka ilość, nie wpływają na cenę; sprawiają, że linia wydaje się być bardziej naturalna, można je usunąć np. pensetą.

PROSZĘ WYBRAĆ: (TAK/ NIE)
TAKNIE

9.LINIA WŁOSA (naturalna/ z zakolami)
Nowoczesne uzupełnienia wykonane z siatki pozwalają dodatkowo na samodzielne nadanie kształtu linii włosów przy skroniach czy czole. Dlatego poleca się wybranie linii naturalnej, która ma delikatniejszy przebieg i ewentualnie można ją dopracować przy montażu nadając jej właściwy kształt. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani linią z zakolami prosimy o przesłanie zdjęcia takiej linii (swojego zdjęcia lub zdjęcia z dowolnego źródła).
PROSZĘ WYBRAĆ LINIĘ:
naturalnaz zakolami

10. POMIARY:
1) Prosimy wykonać pomiary zgodnie z poniższymi obrazkami, prosimy się nie obawiać – jakiekolwiek rażące błędy zostaną przez nas zauważone.
2) Jeśli pozostawiają Państwo swoje włosy pod spodem to proszę pamiętać, że bazę przyklejamy do skóry, nie do włosów. Wobec tego należy pamiętać o dodaniu 1.5 cm do pomiaru nr 2 i 5.
W takim wypadku proszę pomiar zapisać następująco: 34+1.5cm
3)Pomiary wykonujemy ciasno bez dodawania dodatkowych centymetrów „ na zapas”. Dla pewności proszę wykonać je kilkakrotnie.

OPIS POSZCZEGÓLNYCH POMIARÓW:

NR 1 : OBWÓD. Robimy pomiar ciasno wokół głowy (obwód)

1. Obwód:

NR 2: : POMIAR LINII (czoło- końcowa linia włosa przy karku) W tym pomiarze przykładamy centymetr do początkowej linii włosów z przodu na czole i ciągniemy centymetr przez środek głowy, aż po końcową linię włosa na karku.

2. Pomiar linii:

NR 3: POMIAR PRZEDNIEJ LINII WŁOSÓW: ciągniemy centymetr od baku do baku poprzez początkową, przednią linię włosa.

3. Pomiar poprzedniej linii włosów:

NR 4: POMIAR OD UCHA DO UCHA PRZEZ CZUBEK GŁOWY.

4. Od ucha do ucha przez czubek głowy:

NR 5: POMIAR OD SKRONI (najdalej wysunięta linia włosów) DO SKRONI PRZEZ TYLNĄ CZĘŚĆ GŁOWY.

5. Od skroni (najdalej wysunięta linia włosów)do skroni przez tylną cześć głowy:

NR 6: POMIAR SZEROKOŚCI TYNEJ LINII WŁOSÓW: mierzymy szerokość końcowej linii włosów na karku ( jak szeroka jest końcowa linia włosów)

6. Szerokość końcowej linii włosów przy karku:

11. RODZAJE BAZ:
1) OPTIMUM SKIN I
Najbardziej naturalna wersja bazy dostępna obecnie na światowym rynku perukarskim, wykonana w całości łącznie z brzegami z bardzo cienkiej, ale mocnej siatki, bez żadnych łączeń, stretchu i silikonu, z elementem imitującym skórę i ukrywającym supełki umiejscowionym na czubku głowy o standardowym rozmiarze (11.5 cm x 11.5 cm).
Element ten zapewnia bardzo naturalny przedziałek i gładkość bazy przy dotyku. W przypadku powiększenia tego elementu cena uzupełnienia wzrośnie wg cennika poniżej.
Zalety: bardzo naturalny wygląd brzegów i przedziałka, bardzo lekka i przewiewna, plastyczna, bardzo dobrze opina głowę, po przyklejeniu pozwala na wysokie upięcia
Wady: nie można jej nosić bez klejenia, ale można do niej podszyć spinki clip-in i podpinać do własnych włosów; osobom noszącym uzupełnienia z obwolutą sylikonową może wydawać się mniej trwała ( ale to tylko wrażenie i kwestia przyzwyczajenia)

CENA ROZMIAR ELEMENTU IMITUJĄCEGO SKÓRĘ:

200 zł (12.5 x 12.5 cm)
250 zł (14 x 14cm)
300 zł (15.5 x 15.5 cm)
350 zł (17 x 17 cm)
400 zł (18.5x 18.5 cm)

KIEDY NALEŻY ROZWAŻYĆ POWIĘKSZENIE TEGO ELEMENTU?

1) Jeśli zależy nam na możliwości robienia przedziałku bardzo daleko z boku ( element ten jest usytuowany symetrycznie w szczytowej części bazy, zaczyna się ok. 1.3 cm od brzegu bazy);
2) wpływa on także na długość użytkowania uzupełnienia- ponieważ u Pań z umiarkowaną gęstością peruka lubi przerzedzać się na tylnej części szczytowej partii włosów- tam gdzie włosy powinny być najgęstsze. Ten element wysunięty daleko w tył zapewnia nam utrzymanie tej gęstości w tym miejscu na bardzo długo.

WYBIERAM POWIĘKSZENIE ELEMENTU UKRYWAJĄCEGO SUPEŁKI W BAZIE OPTIMUM SIN I:

2) OPTIMUM SKIN II
Baza z siatki z elementem ukrywającym supełki na całości bazy- uzupełnienie dużo droższe ze względu na dość pracochłonne i kosztowne jego wykonanie (ok. 1000 zł droższa od OPTIMUM I)-– baza wybierana najczęściej przez osoby, które chciałyby mieć uzupełnienie, które po odgarnięciu włosów w każdej części bazy byłoby bez supełków. Niemniej jednak cena nie świadczy o wyższości bazy Optimum Skin II nad Optimum Skin I.
Zalety: ukryte supełki na całości, brzeg wykończony siatką/ ewentualnie obwolutą
Wady: na pewno jest mniej plastyczna, grubsza, mniej przewiewna

3)OPTIMUM SKIN I Z MIKROSKÓRĄ NA OBRZEŻACH
Jest to baza Optimum Skin I, ale wykończona sylikonową obwolutą; polecana dla osób które przyzwyczajone są do sylikonowych brzegów; przy delikatnym pomniejszeniu rozmiaru na obwodzie baza po nałożeniu zasysa się do skóry i dobrze trzyma nawet bez klejenia.
Zalety: dla osób które przyzwyczajone są do obwoluty może wydawać się bardziej trwała, można ją nosić bez klejenia, do tej bazy również można podszyć spinki i podpinać do włosów
Wady: nieco grubsze brzegi, aniżeli w bazie OPTIMUM SKIN I.

4) OPTIMUM SKIN I Z Z MIKROSKÓRĄ NA OBWODZIE+ WYKOŃCZENIE Z SIATECZKI NA PRZODZIE+ DELIKATNE ELEMENTY ŚCIĄGAJĄCE NAD USZAMI
Baza bardzo podobna do bazy nr 3, z tą różnicą, że przód jest wykończony samą siatką, a zatem jest bardziej delikatny.
Zalety: bazę można kleić, ale można też nosić bez klejenia, delikatny i naturalny wygląd frontowej linii włosa.

5) MONOFILANT Z OBWOLUTĄ SYLIKONOWĄ
Jest to tzw. baza „mono”, stosowana od dość dawna na rynku perukarskim, monofilament to nieco grubszy rodzaj siatki, niż w bazie Optimum Skin I, jest ona bardziej „gęsta”; w tą bazę również można na Państwa życzenie wkomponować element imitujący skórę.
Zalety: ponieważ jest gęściejsza w swojej strukturze, włos może z niej wychodzić wolniej.
Wady: jest nieco grubsza, a zatem mniej plastyczna, nieco mniej przepuszcza powietrze.

6) MIKROSKÓRA NA CAŁOŚCI ( baza wykonana z silikonu, nie przepuszcza powietrza, przypomina rodzaj folii)- nie polecamy!

UWAGA: Jeśli macie Państwo jakąkolwiek inną bazę, którą chcielibyście abyśmy dla Państwa wykonali, prosimy o przysłanie na nasz adres mailowy jej zdjęcia. Mogą Państwo również przesłać do naszej siedziby samą bazę, jeśli jesteście w jej posiadaniu. Proszę pamiętać również, że bazy można modyfikować, łączyć w jednej bazie wybrane elementy z poszczególnych baz , które nam odpowiadają.

PROSZĘ WPISAĆ RODZAJ BAZY:

12. KOLOR BAZY( transparentny/jasny brąz/ średni brąz/ ciemny brąz)
Polecamy bazę w kolorze transparentnym, najbardziej naturalnie wygląda u białych kobiet, po przyłożeniu do skóry staje się niemal niewidoczna nawet w przypadku dość ciemnej karnacji.

PROSZĘ PODAĆ KOLOR BAZY:
TRANSPARENTNYJASNY BRĄZŚREDNI BRĄZCIEMNY BRĄZ

13. KOLOR ELEMENTU IMITUJACEGO SKÓRĘ (jasny, jasny brąz, średni brąz, ciemny brąz)
Polecamy wybór koloru „jasny” nawet w przypadku ciemnej karnacji

PROSZĘ PODAĆ KOLOR:
JASNYJASNY BRĄZŚREDNI BRĄZCIEMNY BRĄZ

14. CZAS REALIZACJI:

1) STANDARDOWY: 4-8 tygodnie
2) PRZYŚPIESZONY: 3-5 tygodnie (za dodatkowa opłatą 300 zł, opłata doliczana jest przy wpłacie II raty po zakończeniu produkcji i jest doliczana wyłącznie w momencie wywiązania się z terminu przyspieszonego, firma zastrzega sobie możliwość nie wywiązania się z terminu przyspieszonego)

***przy bazach z powiększonym elementem imitującym skórę, większym niż rozmiar standardowy 11.5cm x 11.5 cm należy doliczyć dodatkowo ok. 5-7 dni, ponieważ ich produkcja trwa dłużej.
PROSZĘ WYBRAĆ TRYB REALIZACJI:

Dziękujemy i życzymy satysfakcji z naszych usług!

PRZEŚLIJ PLIKI: (maksymalny rozmiar 800 kB) (typ plików jpg jpeg) w przypadku większych plików prosimy o wstawienie linku do plików uwagach dodatkowych

*PYTANIA/ UWAGI DODATKOWE:

SH4U PURPLE JPG